Това може и да стане постоянно освен ако активността на потребителите не се покачи.
Коментирайте този пост за да подкрепите редакторите на този сайт и постоянно да има активна новини и всякакъв вид информация относно клуба.

Футболистите на Рапид трябваше да направят двустранна игра на терена в квартал “Дивдядово” след като в последния момент Бенковски (Бяла) отказа да играе контрола с шуменския отбор, съобщава Топновини.

Причина за отказа на Бенковски се оказа многото болни от грип футболисти в състава на тима от Бяла. Така групата от над 20 футболисти на Рапид се раздели на два отбора и направи тренировъчна двустранна игра.

Фенският Спартак направи 2:2 с Бенковски

сряда, 1 декември, 2010

Фенският отбор на „Соколите“ направи 2:2 като гост на „Бенковски“ (Бяла) в мач от 11-ия кръг на Североизточната „В“ група. Варненци имаха сериозни претенции към рефера, който е пуснал гол от триметрова засада, с който домакините са повели с 2:1. Преди това в 25-ата минута е станало 1:0, а в 47-ата Тодор Радомиров е изравнил с глава за „Соколите“ след страхотно центриране на Живко Бояджиев.

„В 85-ата минута ни вкараха от триметрова засада. Заради негодуванието ми след този гол ме изгониха от пейката. Иначе мачът се игра на една врата, но много пропускахме“, заяви за „Народно дело“ наставникът на „Соколите“ Бойко Каменов. В 94-тата минута неговите подопечни ликуваха, след като защитник на „Бенковски“ си вкара автогол за крайното 2:2.